Poteší milovníkov vína

Ku kvalitnému vínu celkom iste patrí aj kvalitný stojan. Doprajte si ďalší estetický doplnok do vašej domácnosti. A možno pri pohľade na nádherný stojan, aj vínko bude chutiť o poznanie lepšie.

Stojan je samozrejme možné vyrobiť podľa vašich predstáv a očakávaní.O nás

 
Firma „Michal Zužo – Drevo-Gravírovanie“ pôsobí v oblasti obrábania dreva pomocou najmodernejšej CNC technológie a ponúka Vám tieto služby :
 

  • ozdobné gravírovanie jednotlivých dielcov nábytku ako napr. dvierok nábytku, kazetových výplní dverí, stien nábytku atď. (CNC strojom zhotovované ornamenty, 2D a 3D reliéfy, ktoré ozdobia časti Vášho nábytku),
  • výroba samostatných darčekových predmetov a iných predmetov do domácností a firiem z dreva zdobených gravírovaním (ornamentmi, 2D a 3D reliéfmi).

 
Povrch drevených výrobkov a dielcov nábytku sa spracúva technológiou gravírovania a zdobí 2D a 3D reliéfmi, ktoré poskytujú našim výrobkom punc jedinečnosti, originality a estetiky. Na výrobu a úpravu výrobkov používame výlučne materiály šetriace životné prostredie a neohrozujúce zdravie človeka (ako napr. prírodné oleje).
 
V prípade záujmu zo strany zákazníka sme pripravení vyrobiť mu výrobok „šitý na mieru“ – podľa jeho predstáv. Vypracujeme návrh a po konzultácii so zákazníkom následne návrh zrealizujeme alebo zákazník predloží svoj vlastný návrh a ten sa následne vyhotoví.